Pryčs domácím násilím!

By 20.2.2018 Nezařazené

 https://www.kuchynedusek.cz/ostatni-nabytek/koupelnovy-nabytek/ https://www.kuchynedusek.cz/ostatni-nabytek/koupelnovy-nabytek/ https://www.kuchynedusek.cz/ostatni-nabytek/koupelnovy-nabytek/ https://www.kuchynedusek.cz/ostatni-nabytek/koupelnovy-nabytek/ https://www.kuchynedusek.cz/ostatni-nabytek/koupelnovy-nabytek/ https://www.kuchynedusek.cz/ostatni-nabytek/koupelnovy-nabytek/ https://www.kuchynedusek.cz/ostatni-nabytek/koupelnovy-nabytek/Žít s tyranem nechce snad nikdo. Bohužel tento problém trápí čím dál tím víc žen, ale i mužů. Ne vždy je agresor rodu mužského. Ano, ve většiněpřípadů, kdy je žena obětí, agresor napadá dotyčného fyzicky. Naopak u týrání opačného pohlaví vzniká problém u duševní stránky člověka. Může se to zdát jako banalita, ale i klasické hlášky typu „Jsi neschopný, nestojíš za nic.“ Může člověka ovlivnit natolik, že z toho může mít deprese.

Jak ze situace ven?
Tak jako snad každý šikanovaný, tak i v případědomácího násilí málokdo oběťoznámí situaci policii, ba se mnohdy s problémem nesvěří ani svému nejbližšímu okolí. Proto je velice obtížné na takhle závažný problém mnohdy přijít. Nikdo totižneví, co se „děje za dveřmi.“A tak ve většiněpřípadůse násilí provalí úplnou náhodou.

Život ve strachu
Nikdo nechce prožít život ve strachu o svůj holý život. A v případě, že máte děti, je situace daleko horší. Právěty přebírají všechny návyky, názory a chování od svých rodičů. Nechcete-li, aby váš potomek měl psychické trauma v pozdějším věku, ohlaste domácí násilí na policii co nejdříve, zachráníte tak život nejen sobě, ale především svým dětem. A vy si můžete konečněoddechnout a začít budovat moderní kuchyni v novém, změněném a mnohem lepším světě.

Ohodnoťte příspěvek